2018’de temellerini attığımız grubumuzda Covid-19 döneminde çalışmaları hızlandırdık. Başlangıçta vokalini benim yapmak durumunda kaldığım “Bilinmezlik” yayımlandı, o parça sayesinde şimdiki vokalimiz Giray Darga ile tanıştık. Birlikte ilk bestemiz olan “Dünya”yı çok kısa bir süre içinde birbirimize kayıtları internet üzerinden ulaştırarak tamamladık. Sonrasında da tüm besteleri (kanalları) evlerimizde kaydedip drive’a atarak topladık, Denizcan veya ben miksledik ve mastering’ini yaptık.

29 Mayıs’ta Dünya,

17 Temmuz’da Güneş,

18 Eylül’de Yıldızlar,

30 Ekim’de Dolunay (feat. İdil Ateş)

adlı teklilerimiz yayımlandı.

EP’mizi tamamlamak için hazırladığımız son bestemiz “Bilinmez” de hazır, bu beş parça “Bilinmezlik” adlı ilk EP’mize dönüşecek. Uzay/Evren temalı albüm böylece noktalanmış olacak.


Spotify bugün “wrapped” adını verdiği yıl istatistiğini yayımladı. UZÇ, totalde beklediğimizden hızlı yol aldı belki de. New Music Friday, Üçüncü Yeniler, Dore gibi Spotify Editör listelerine girmek harika oldu, bunun yanında dinleyicilerimizin listelerinde de yer aldık. Spotify’ın yayınladığı rakamlar şu şekilde:

29 Mayıs’ta başladığımız yolculuk 123 bin dinlenme, 72 ülkeden (!) 59.1 bin tekil dinleyici ile bu yılı kapatmak üzere.

4500 saatinizi bizim müziğimizle geçirmişsiniz , çok keyifli ve daha önce tatmadığımız bir durum bu 🙂

2021‘de yeni besteler ve planlarla, daha çok video içerikle (bir klip şimdiden yolda!) karşınızda olmayı planlıyoruz.

Bu süreçte bizi Spotify, Apple Music, Deezer, Youtube Müzik gibi platformlardan dinlemeye devam edebilir, Instagram ve Twitter sayfamızı takip ederek bizden haberler alabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle!

Youtube Music: https://music.youtube.com/channel/UCo6gx7QIWcz8okRnpebK4xA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here